Skip to main content

RF-LIFTING

Vanusega kollageenikoed venivad välja ja pikenevad, mis toob kaasa naha elastsuse languse, kortsude tekke, naha struktuuri lodevuse kasvu. RF-liftingu protseduuri läbiviimise käigus toimub naha sügav soojendamine ehk nn dermaaž ning kollageeni ja elastiini uuendamine. RF-teraapia sobib igale nahatüübile ning nii naistele kui meestele!

RF Lifting ehk raadiosageduslik lifting on operatsioonivaba naha pinguldamise ja noorendamise metoodika, mille aluseks on kõrgesageduslike raadiolainete kasutamine. RF Lifting ajal toimub dermise pealmiste kihtide soojenemine, mis toob kaasa aja jooksul väljaveninud kollageenikiudude lühenemise ning uue, kollageenist koosneva nahka toetava karkassi moodustumise. Just seepärast on RF Lifting efektiivsuse poolest võrreldav kirurgilise pinguldamisega. Protseduurid on valutud, mitteinvasiivsed, ei vaja rehabilitatsiooni ega jäta arme. RF Lifting sobivaimad piirkonnad on nägu, kael, silmalaud, lõug ja käed.

Püsiv noorendusefekt väljendub naha pindala olulises vähenemises, kortsude silenemises ja toonuse paranemises. Võitleb edukalt kortsude, laienenud pooride, rippuvate põskede ja näoovaali “hägustumisega”. Raadiosageduslik lifting on suurepärane protseduur ravimaks karedat, ebaelastset ja vananevat näo-, käe-, kaela- ja dekolteenahka. RF Lifting aparaadi abil toimub kudede sügavsoojendamine kontrollitava võnkesagedusega elektromagnetlainete abil. Samal ajal kui raadiolained soojendavad sisemisi kudesid, on naha pealmine kiht (epidermis) kaitstud jahutava geeliga. Kuid kaitstud eelkõige tänu soojuse ja energia ülekandmisele naha sügavamatesse kihtidesse ning nahaalustesse rakkudesse. Vastupidiselt teistele termilistele protseduuridele (IPL impulssvalgusravi, laser, infrapunakiirgus) epidermis ja lihaskude ei kuumene. See välistab naha kahjustamise või kuumusest tingitud ärritusnähud.

Protsess ise on täiesti valutu. Toimub kollageenikiudude lühenemine dermise sügava kontrollitava soojendamise mõjul. Selle tulemuseks on nähtav näo- ning teiste piirkondade naha pinguldumine. Peale protseduure toimub võimas uue kollageeni moodustumise stimuleerimine nahas ning selle sügavamates kudedes. Eksperdid ütlevad, et tehnoloogia on ennast kõige paremini tõestanud kesk- ja hiliskolmekümnendates ning neljakümnendates naistel ja meestel.

Kuur koosneb keskmiselt 5-10 protseduurist. Selle efekt suureneb poole aasta jooksul ja säilib kuni 2 aastat. Raadiosageduslikku liftingut võib kombineerida kõikide kosmeetiliste protseduuridega. Samuti võib RF liftingut soovitada ühekordseks protseduuriks enne pidu või tähtsat sündmust, et Teie nahk oleks pinguldatud, värske ja hoolitsetud. Tulemusi on näha juba peale esimesi protseduure. Järelmõju on näha 3-4 nädala pärast ja see suureneb kuuri läbimise käigus.

NÄIDUSTUSED

 • lõtvunud ja halvas seisukorras nahk
 • naha striid (venitusarmid)
 • sünnitusjärgsed venitusarmid kõhul
 • rippuv ja lodev nahk nabapiirkonnas
 • rippuv nahk peale kaalukaotust
 • tselluliit
 • rippuv nahk kätel, puusadel, tuharate, põlvede piirkonnas

TULEMUSED

 • tunduvalt siledam nahapind
 • nooruslikum välimus
 • klaarim näonahk
 • paranenud naha struktuur
 • elastsem ja rohkem toonuses nahk

Tähtis, et nende vahel oleks 5-7-päevane vaheaeg. Pidage meeles, et parima tulemuse ja efekti saavutamiseks on vajalik 5-10 seansist koosnev protseduuride kuur, sõltuvalt kliendi organismi üldisest seisundist. Vajadusel määrtakse korduv kuur 4-6 kuu möödudes ning koosneb 1-3 protseduurist.
Ühe protseduuri jooksul õnnestub vähendada töödeldava ala mahtu 1-2 cm võrra. Äärmiselt tähtis on valida ultrahelilainete mõjusügavus. Nõguskiirgaja kasutamine osutab pindmist toimet, lameda pinnaga otsikud aga soodustavad kiirguse sügavamat tungimist kavitatsiooni ajal.
Kavitatsiooni tulemuste parandamiseks määratakse seansside vahel täiendavad protseduurid – lümfodrenaaž, vaakum,-rullmassaaž või pressteraapia, mis kiirendavad kavitatsiooni järgselt tekkinud ainete eemaldamist. Tulemuste parandamiseks teostatakse ultraheliga kavitatsiooni kombinatsioonis pinguldusega, vaakum-, rullmassaažiga ja pressteraapiaga, mis kiirendavad kavitatsiooni järgselt tekkinud ainete eemaldamist.
Enne kavitatsiooniefektil töötavate seadmete aktiivset juurutamist praktikasse korraldati hulgaliselt uuringuid, mis kinnitasid, et kavitatsioon on ohutu ja efektiivne.
Protseduur võimaldab korrigeerida figuuri ja eemaldada liigsed kilod mistahes dieetideta ja kehal tehtavate operatsioonideta. Lisaks ei jää nahale peale protseduuri ei arme, ei vorpe. Tasuks meeles pidada, et rasvkude on üsna kerge, mistõttu võite peale protseduuri esmajärjekorras hinnata liigsete sentimeetrite, mitte aga kilogrammide kadu.

Tutvuge vastunäidustustega

Rasedus, rinnaga toitmine

Päevitamine

Akneravimid

Teised koorivad protseduurid

Kuiv nahk

Kortsuline nahk

Aknelised probleemid

Traumajärgsed armid

Suurepooriline ja rasune nahk

KUI ON KAHTLUS VASTUNÄIDUSTUSTE SUHTES VÕI ON TEGEMIST EBASELGE TERVISLIKU SEISUNDIGA, KONSULTEERIDA KINDLASTI PROTSEDUURIEELSELT OMA PEREARSTIGA!

Maikuu pakkumised!

10 x R-sleek 320€
(tavahind 360€) 

Carboxy CO2 65€
(tavahind 70€) 

Krüolipolüüs:

1 tsoon  150€ + 1 LPG kingituseks
2 tsooni 280€ + 2 LPG kingituseks
3 tsooni 390€ + 3 LPG kingituseks

15x erinevad protseduurid:

LPG-massaaz, R-Sleek, Pressoteraapia, Kavitatsioon, EMS-treening, RF-lifting kehale ja näole, infra-mähkimine

15 x 450€