Skip to main content

Kehakliinikus on Eesti esimene LPG Endermolab!

LPG massaaž ja meetodid (kasutusel aastast 1986) on oma nime saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. Algselt oli LPG tselluliidimassaaž mõeldud kasutamiseks taastusraviks, hiljem levis meetod ilusalongidesse. LPG tselluliidimassaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi. LPG seadme otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile. LPG ravihooldused on äärmiselt kehasõbralikud ja leebed erinevate vaevuste leevendamiseks. Kas ja milline hooldus just sinule sobib selgub konsultatsiooni käigus. Vastunäidustused on samad, mis teiste massaažiliikide puhulgi. Massaaži tulles tuleb informeerida oma massööri vastunäidustuste olemasolust!

LPG massaaž on soovitatav kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelhooldusena, samuti enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu). Endermoloogia kasutamine garanteerib meie klientidele suurema rahulolu pärast esteetilist meditsiinilist ja kirurgilist ravi. See kiirendab operatsiooni läbinud patsientide tagasipöördumist igapäevasesse ellu, annab suurepäraseid tulemusi hüpertroofiliste armide kiire paranemise näol- ja kirurgilise lõikuse kõrvalmõjude kaotamisel ning vähendab tselluliidi olemasolu korral naha pindmiste kihtide ebatasasusi, taastab optimaalse tekstuuri, liikumise ja funktsiooni ning vabastab ummikus olevad närvid ja/või veresooned armkoe, fibroosi ja turse eemaldamise läbi.

NÄIDUSTUSED HOOLDUSEKS

  • KONTRAKTUURID (LUUMURRUD)
  • LIHAS- JA LIIGESVALU
  • LIHASSPASMID
  • TRAUMAJÄRGSED ARMID
  • OPERATSIOONIJÄRGSED ARMID
  • TURSED
  • PÕLETUSARMID
  • LÜMFIRINGE HÄIRED

ERINEVAD LPG HOOLDUSED

Vaakummassaaž

LPG vaakummassaaž mõjutab närvisüsteemi- ja vereringe punkte, tänu millele väheneb jalgade külmetamine, paraneb uni, langeb psühhoemotsionaalne pinge. Soovitatav on massaaži teha enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu), kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelravina. Lipomassaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Vaakummassaaž teeb võimalikuks ennetada ja ravida ainevahetust, vere- ja lümfiringe ning seedimisega seotud probleeme.

Lipomassaaž

Tulemusi võib näha juba esimese protseduuri järel!

Lipomassaaž on endermoloogilise protseduuri metoodika, mis on suunatud lokaalsete rasva ladestuskohtade korrigeerimiseks. Seni pole sellega hakkama saanud teised kosmeetilised protseduurid, dieet ega füüsilised harjutused. Lipomassaaž on välja töötatud lähtudes professor Lafonteni uurimustel, mis näitavad, et teatud endermoloogilised liigutused stimuleerivad adiposüüte, mis mõjutavad β-retseptoreid, aktiveerides lipolüüsi. Endermoloogilise lipomassaaži saladus peitub adiposüüdi omadusel. Massaaž avab lipolüüsil rasvarakud, aktiveerides adipotsüüdi retseptorid. Analüüsides erinevaid manuaalse endermoloogia võtteid, lõid LPG System’i spetsialistid optimaalsed töövõtted, mis võimaldavad saavutada parima tulemuse lühima aja jooksul. Massaaž sobib Sulle kui hoolimata regulaarsetest treeningutest ja tervislikust toiduvalikust on Sul siiski probleeme kindlatesse kehapiirkondadesse tekkinud rasvapadjanditega, mis kuidagi kaduda ei taha. Lipomassaaž sobib Sulle kui soovid vabaneda tõrksatest rasvapadjanditest näiteks puusadel, vöökohal, kõhul jne. Hooldus kestab 40 minutit või maximassaaž 50 minutit. Kõige parema tulemuse kehahoolduses annab kahtlemata kombinatsioon mõistlikust toitumisest, mõõdukast kehalisest aktiivsusest ja lipomassaažist. Lipomassaaž on suurepärane mitte-kirugiline alternatiiv, et saada lahti rasvapadjanditest, tselluliidist ja trimmida elastsuse kaotanud nahka. Saledama keha saladus massaži abiga peitub selles, et lipomassaž aktiveerib rasvarakud ja ühtlasi ka lipolüüsi rasvarakus, nagu on tõestanud kliinilised uuringud. Lipomassaaž stimuleerib ka fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. Paraneb naha toonus, rasvade ladestumine pidurdub ja olemasolevad ebatasasused nahaaluses koes vähenevad. Samuti kiireneb vedelike ainevahetus.

Tselluliidimassaaž

Mis on tselluliit?

Tselluliidi all mõistetakse rasva ja teiste ainevahetusjääkide kogumeid sidekoe nahaaluskoes. Tselluliidi peamiseks põhjuseks loetakse naissuguhormooni östrogeeni, mis mõjutab jääkainete kogunemist ning rasva ladestumist kehas. See tekib ainevahetushäire tagajärjel, kui nahaalustesse kudedesse koguneb liiga palju rasva, jääkaineid ja vedelikku, mis moodustavad kobaraid, mügarikke. Viimased ummistavad vere- ja lümfiringlust, takistavad organismi toite- ning puhastusprotsessi. Tselluliiti põhjustavad ka väheliikuv elustiil, rasva ja suhkru suur osakaal toidus, vähene vedeliku tarbimine ning lümfiringehäired. Samuti hormonaalsed muutused puberteedieas, raseduse ajal, pre- või postmenopausi perioodil. Kõige enam tekib tselluliiti tuharatele ja reitele.

LPG tselluliidimassaaž

LPG tselluliidimassaaž on nahaaluskoe mõjutus, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele. Massaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Endermoloogiat teostatakse üldmassaažina, enam tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Ravi teostatakse läbi spetsiaalse kostüümi. Ravi tulemused sõltuvad iga patsiendi morfoloogilisest ja psühholoogilisest eripärast ja toitumisharjumusest. Massaaži võib teha ka igapäev! Aktiivne kuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, kokku vähemalt 10 korda. Vajadusel jätkatakse järelraviga. Ühe protseduuri kestvus on 45 minutit.

Näohooldus

Koostame individuaalse hooldusprogrammi just sinu näo hoolduseks!

LPG näohooldus stimuleerib näonahka ja võimaldab noorendada nahka ilma kirurgilise sekkumiseta. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Samuti nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. Näohooldusega on võimalik vähendada ka topeltlõuga. LPG näohooldus sobib igas vanuses nahale ja ka tundlikule nahale. Protseduur kestab 50 minutit ja on äärmiselt lõõgastav ja nauditav. Hoolduse järgselt ei teki nahaärritust ega muid teistele nähtavaid märke näohoolduses käigust ja seetõttu on seda mugav teha ka näiteks lõunavaheajal. Protseduuri lõpuks kantakse näole pinguldav või energiat andev näoseerum. Aktiivne kuur koosneb enamasti 5 kuni 10 protseduurist (2-3 korda nädalas). LPG näohooldust võib edukalt kombineerida kõigi teiste näohooldustega ja ka ilukirurgiaga. Kui tuled meie juurde, siis hindame näonaha hetkeolukorda, määratleme probleemid ja koostame individuaalse hooldusprogrammi just sinu näo hoolduseks!

Liftmassaž

Aja jooksul muutub meie nahk õhemaks. Kui näonahk kaotab oma värskuse ja pole enam nii pingul kui varem hakkavad ilmnema ka teised vananemise märgid nagu kortsud, lõtvunud näokontuurid, ja laienenud nahapoorid. Liftmassaž on unikaalne näohooldus, mis võimaldab noorendada nahka ilma kirurgilise sekkumiseta. Protseduuri läbiviimiseks kasutame LPG kõige uuema tehnoloogiaga seadet LPG Cellu M6 Integral. Kasutame vaid LPG kosmeetikat. Nooruslikuma ja parema toonusega näo saladus peitub fibroplastide stimulatsioonis, mis vastutavad kollageeni produktsiooni eest nahas. Mitmed kliinilised uuringud on tõestanud, et intensiivne ja samas nauditav LPG liftmassaž stimuleerib ja reaktiveerib kollageeni ja elastiini produktsiooni mis omakorda annab tulemuseks trimmis ja nooruslikumad näokontuurid.

LPG armiraviga on võimalik mõjutada

Protseduuri tulemusena muutuvad armid heledamaks, siledamaks ja pehmemaks ning vähem silmatorkavamaks. Kõige efektiivsem on toime värskete armide korral (1 aasta jooksul), kuid on võimalik ka häid tulemusi saavutada vanemate armide puhul. Hoolduskordade arv ning sagedus sõltub armi suurusest ja ulatusest. Protseduuri kestus olenevalt armi/armide suurusest 5 – 30 minutit. LPG teraapiale alluvad hästi venoosse vereringe häiretest või lümfiringe häiretest tingitud tursed. Rasketest südame- ja neeruhaigustest tingitud tursete alandamiseks LPG ei sobi. LPG teraapia aitab ka valude puhul. Kudede pingest tingitud valud vähenevad tänu kudede lõõgastumisele – vaakumiga tõstetakse kudesid, rullikud masseerivad hellalt. Erinevate tehnikatega on võimalik mõjutada nii pindmisi kui ka sügavamal asetsevaid kudesid. Palju abi on saanud fibromüalgiat põdejad.

Rasedusjärgne figuur

Rasedus on aeg, millal naise kehas toimuvad suured muutused hormonaalses tasakaalus, sellega kaasnevad ka kaalu tõus ja keha kuju muutus. Kehakaalu suurenemine ei ole põhjustatud ainult beebist kõhus, vaid ka hormoonide rohkusest, mis põhjustab rasva ladestumise suurenemist rasvarakkudes. Samuti võib kehakaalu tõus olla seotud rasedusaegse füüsilise aktiivsuse vähenemisega ja vereringe aeglustumisega. Massaaž taastab kudedes võime eemaldada jääkaineid, stimuleerib vereringet ja nii taastub Sinu figuur kiiremini. Kuur sobib alates 7 kuu möödumisel sünnitusest või kui imetamine on lõppenud. Massaaži võib lühendatud kujul teha ka raseduse algstaadiumis, see aitab kehast liigset vett välja viia, keha turset vähendada ja pinges lihaseid lõdvestada. LPG kuuri on soovitatav teha ka enne rasedaks jäämist, last planeerides. Nahk muutub tugevamaks ja elastsemaks, aitab vältida rasedusarme ja raseduse käigus ei veni nahk nii välja.

Tutvuge vastunäidustustega

Pahaloomulised protsessid
Ägedad põletikulised haigused
Perifeerse vereringe häiretega diabeet
Rasked südamehaigused
Rasked neeruhaigused
Antikoagulantravi
Haavad, songad, veenilaiendid
Nahapinnast kõrgemad sünnimärgid

Juunikuu pakkumised!

10 x R-sleek 320€
(tavahind 360€) 

Carboxy CO2 65€
(tavahind 70€) 

Krüolipolüüs:

1 tsoon  150€ + 1 LPG kingituseks
2 tsooni 280€ + 2 LPG kingituseks
3 tsooni 390€ + 3 LPG kingituseks

15x erinevad protseduurid:

LPG-massaaz, R-Sleek, Pressoteraapia, Kavitatsioon, EMS-treening, RF-lifting kehale ja näole, infra-mähkimine

15 x 450€