KLASSIKALINE MASSAAŽ

Kõik me püüame hoolitseda oma keha tervise ja ilu eest. Parimaks ja meeldivamaks viisiks hoida organismi ideaalses seisundis on massaaž.

Massaaži üheks põhiliigiks on klassikaline massaaž. See on suunatud organismi üldisele tervendamisele ning on tunnistatud suurepäraseks profülaktiliseks vahendiks neurootiliste häirete korral.  Peale klassikalise massaažikuuri läbimist võib jälgida lümfisüsteemi töö paranemist, normaliseerub vereringlus. See massaažiliik on kõige nurgakiviks, kuna hulgalised massaažiliigid – lümfodrenaažilisest tselluliidivastaseni – tekkisid just selle baasil.

Ühe seansi ajal võib teha kogu keha massaaži (üldine klassikaline massaaž) või siis hõlvata erinevaid tsoone: kaela ja kraevööndit, selga, kõhtu, pead.   

Lisaks tervendavale efektile osutab klassikaline massaaž ka võimsat kosmeetilist efekti. Tänu sellele paraneb oluliselt naha värv ja selle elastsus.

Lõdvestav klassikaline massaaž tagab suurepärase stressivastase efekti.

Lõdvestava massaaži peaülesandeks on väsimuse ja stressi maandamine, selle tulemusel ka psühholoogilise ülepinge ennetamine. Mis puudutab klassikalise massaaži tehnikaid, kasutatakse põhivõtetena järgmiseid: silitamist, muljumist, patsutamist ja vibratsiooni.

Tasub märkida, et kogu keha üldine klassikaline massaaž erineb teistest massaažiliikidest suurema intensiivsuse ja kestvusega. Keskmiselt moodustab klassikalise massaaži kestvus 60-90 minutit. Massaaži järgselt tunnete energia juurdevoolu ning hea tuju on teile kindlustatud.

Klassikalisest massaažist saadav kasu

  • Tugevdab südame-veresoonkonda
  • Parandab vereringlust
  • Parandab südame tööd
  • Osutab olulist positiivset mõju liigestele ja luustik-lihastik aparaadile
  • Parandab ainevahetust
  • Tugevdab oluliselt tervist, stimuleerides immuunsust
  • Tõstab elulist toonust

Broneeri aeg telefoni teel +372 5108499

Vastunäidustused

Selliste nahahaiguste kui ekseem, herpes, dermatiit ägenemine
Südame-veresoonkonna haiguste ägedad vormid
Kilpnäärmefunktsioonide häired
Nahaaluse rasvsidekoe nõrgestatud areng

Juuste tugev väljalangemine
Näonärvi haigused
Kõrgenenud vererõhk
Onkoloogilised haigused